Namn

 

Telefon

 

Titel

 

Avdelning

 

Epost

 

Adam Starzynski

 

Receptionist

Fastigheter

Adam.Starzynski@malmo.hsb.se

Adem Bosnjakovic

0

Trädgårdsarbete

Förvaltning

Adem.Bosnjakovic@malmo.hsb.se

Ahmed Hawillo

040-357792

Fastighetsskötare

Förvaltning

Ahmed.Hawillo@malmo.hsb.se

Alexander Walder

 

Torso Meeting

Marknad & Information

Alexander.Walder@malmo.hsb.se

Anita Nilsson

040-357794

Hyresadministration

Förvaltning

Anita.Nilsson@malmo.hsb.se

Ann-Britt Andersson

040-357740

Lokalvårdare

Förvaltning

Ann-Britt.Andersson@malmo.hsb.se

Ann-Charlott Lindgren

040-357823

Lokalvårdare

Förvaltning

Ann-Charlott.Lindgren@malmo.hsb.se

Annette Månsson

040-357727

Chef Administrativ förvaltning

Förvaltning

Annette.Mansson@malmo.hsb.se

Annika Mattsson

040-357748

Energisamordnare

Förvaltning

Annika.Mattsson@malmo.hsb.se

Annika Mårtensson

 

Receptionist

Fastigheter

Annika.Martensson@malmo.hsb.se

Annika Wicktor-Ohlsson

040-357761

Överlåtelser

Förvaltning

Annika.Wicktor-Ohlsson@malmo.hsb.se

Ann-Kristin Andersson

040-357863

Lokalvårdare

Förvaltning

Ann-Kristin.Andersson@malmo.hsb.se

Arben Shala

 

 

 

Arben.Shala@malmo.hsb.se

Assan Msuwo

040-357751

Lokalvårdare

Förvaltning

Assan.Msuwo@malmo.hsb.se

Bengt Larsson

040-357777

Fastighetsskötare

Förvaltning

Bengt.Larsson@malmo.hsb.se

Bengt Skånhamre

040-357852

Medlemskoordinator

Medlem

Bengt.Skanhamre@malmo.hsb.se

Bengt Wissing

040-357776

Ekonom

Stab

Bengt.Wissing@malmo.hsb.se

Björn Lundgren

040-357706

Brf Ekonom

Förvaltning

Bjorn.Lundgren@malmo.hsb.se

Boel Lagerwall

040-357817

AO chef Marknad

Marknad & Information

Boel.Lagerwall@malmo.hsb.se

Camilla Hallerborn

040-357881

Kvalitet och inköpsutvecklare

Stab

Camilla.Hallerborn@malmo.hsb.se

Camilla Jarnér

 

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Camilla.Jarner@malmo.hsb.se

Carina Fransson

040-357890

Medlemscenter

Medlem

Carina.Fransson@malmo.hsb.se

Carina Persson

040-357830

Kundtjänst

Medlem

Carina.Persson@malmo.hsb.se

Carl Miörner

 

Mötesvärd Torso Meeting

Marknad & Information

Carl.Miorner@malmo.hsb.se

Caroline Dahlman

040-357743

 

 

Vikarie.10@malmo.hsb.se

Cecilia Spengler

040-357769

Brf Ekonom

Förvaltning

Cecilia.Spengler@malmo.hsb.se

Charlotte Petersson

 

Receptionist

Fastigheter

Charlotte.Petersson@malmo.hsb.se

Christian Lindgren

040-357862

Administrativ Chef

Stab

Christian.Lindgren@malmo.hsb.se

Christina Andersson

040-357767

Brf Ekonom

Förvaltning

Christina.Andersson@malmo.hsb.se

Christina Andersson2

040-357861

Lokalvårdare

Förvaltning

Christina.Andersson2@malmo.hsb.se

Cmiljka Ladan

040-357712

Hyresadministration

Förvaltning

Cmiljka.Ladan@malmo.hsb.se

Dana Wislocka

 

Receptionist

Fastigheter

Dana.Wislocka@malmo.hsb.se

Daniel Naumovski

040-357820

Lokalvårdare

Förvaltning

Daniel.Naumovski@malmo.hsb.se

Dimitrios Anastasiadis

040-357733

Fastighetsskötare

Förvaltning

Dimitrios.Anastasiadis@malmo.hsb.se

Dorothea Lai

040-357784

Hyresadministration

Förvaltning

Dorothea.Lai@malmo.hsb.se

Driton Bauta

040-357786

Fastighetsskötare

Förvaltning

Driton.Bauta@malmo.hsb.se

Elof Olofsson

 

IT-Assistent

Stab

Vikarie.18@malmo.hsb.se

Elsa Henriquez de linares

040-357843

Överlåtelser

Förvaltning

Vikarie.06@malmo.hsb.se

Emil Strömberg

040-174541

Mötesvärd Torso Meeting

????

Emil.Stromberg@malmo.hsb.se

Emir Bosnjakovic

040-357721

Trädgårdsarbete

Förvaltning

Emir.Bosnjakovic@malmo.hsb.se

Emir Ceric

0

Fastighetsskötare

Förvaltning

Emir.Ceric@malmo.hsb.se

Emma Ståhl

 

Receptionist

Fastigheter

Emma.Stahl@malmo.hsb.se

Enes Fisic

040-357829

Fastighetsskötare

Förvaltning

Enes.Fisic@malmo.hsb.se

Eva Larsson

040-357865

Ekonomiassistent

Stab

Eva.Larsson@malmo.hsb.se

Eva Nordbeck

040-357711

Brf Ekonom

Förvaltning

Eva.Nordbeck@malmo.hsb.se

Eva Roos

040-357742

Lokalvårdare

Förvaltning

Eva.Roos@malmo.hsb.se

Ewa Svensson

040-357735

Brf Ekonom

Förvaltning

Ewa.Svensson@malmo.hsb.se

Felicia Jakobsson

0

 

 

Vikarie.12@malmo.hsb.se

Filippa Mårtensson

040-357790

Lokalvårdare

Förvaltning

Filippa.Martensson@malmo.hsb.se

Finans Malmö HSB

 

 

 

konsult.7@malmo.hsb.se

Fredrik Krook

 

Fastighetsskötare

Förvaltning

Fredrik.Krook@malmo.hsb.se



Fredrik Olsson

040-357752

Fastighetsskötare

Förvaltning

Fredrik.Olsson@malmo.hsb.se

Fredrik Viktor

040-174543

Mötesvärd Torso Meeting

Marknad & Information

Fredrik.Viktor@malmo.hsb.se

Gudrun Berggren

040-357812

Lönehandläggare

Stab

Gudrun.Berggren@malmo.hsb.se

Göran Gustafsson

 

 

 

Goran.Gustafsson@malmo.hsb.se

Hanna Lawitz

040-357728

Brf Ekonom

Förvaltning

Hanna.Lawitz@malmo.hsb.se

Helena Morfiadakis

040-357772

AO chef Medlem

Medlem

Helena.Morfiadakis@malmo.hsb.se

Henrik Krantz

040-357713

AO chef Fastigheter

Fastigheter

Henrik.Krantz@malmo.hsb.se

Imran Chaudary

 

Lokalvårdare

Förvaltning

Imran.Chaudary@malmo.hsb.se

Inga-Lill Tillgren

040-357859

Medlemscenter

Medlem

Inga-Lill.Tillgren@malmo.hsb.se

Inger Åhlander

040-357753

Brf Ekonom

Förvaltning

Inger.Ahlander@malmo.hsb.se

Jacob Pinotti

 

 

 

Jacob.Pinotti@malmo.hsb.se

Jan Andersson Malmö

040-357718

Concierge

Fastigheter

Jan.Andersson@malmo.hsb.se

Jan Ekblad

040-357897

 

Projektpartner

Jan.Ekblad@malmo.hsb.se

Jan Lindau

040-357756

Medlemskonsult

Medlem

Jan.Lindau@malmo.hsb.se

Jasmina Jasarevic

 

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Jasmina.Jasarevic@malmo.hsb.se

Jens Göst

 

Administrativa arbetsuppgifter

????

Jens.Gost@malmo.hsb.se

Jessica Morvai

040-357882

Inköpare

Stab

Jessica.Morvai@malmo.hsb.se

Johanna Möller

040-357839

Kundvärd

Fastigheter

Johanna.Moller@malmo.hsb.se

Jonas Wennberg

 

 

 

 

Jonas Örbäck

040-357894

IT Chef

Stab

Jonas.Orback@malmo.hsb.se

Jonny Samuelsson

040-357850

Ekonomichef

Stab

Jonny.Samuelsson@malmo.hsb.se

Josefine Persson

040-357869

Jurist

Medlem

Josefine.Persson@malmo.hsb.se

Jörgen Leveque

040-357868

Kontorsvaktmästare

Stab

Jorgen.Leveque@malmo.hsb.se

Jörgen Åkesson

040-357736

Energi

Förvaltning

Jorgen.Akesson@malmo.hsb.se

Kadir Ademovski

040-357778

Brf Ekonom

Förvaltning

Kadir.Ademovski@malmo.hsb.se

Kai Jansson

040-357758

Fastighetsskötare

Förvaltning

Kai.Jansson@malmo.hsb.se

Karin Hjalmarsson

 

 

 

Vikarie.07@malmo.hsb.se

Katrin Hernvall

040-357833

Assistent administrativ förvaltning

Förvaltning

Katrin.Hernvall@malmo.hsb.se

Kawa Artoushi

 

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Kawa.Artoushi@malmo.hsb.se

Kenneth Kalläne

040-357864

Driftchef Boservice

Förvaltning

Kenneth.Kallane@malmo.hsb.se

Klas Bengt

 

 

 

 

Konsult 10

 

 

 

 

Konsult 11

 

 

 

 

Konsult 12

 

 

 

Konsult.12@malmo.hsb.se

Konsult 6

 

 

 

Konsult.6@malmo.hsb.se

Konsult 8

 

 

 

konsult.8@malmo.hsb.se

Konsult 9

 

 

 

 

Larissa Ishchenko

040-357886

Lokalvårdare

Förvaltning

Larissa.Ishchenko@malmo.hsb.se

Lars Callerud

 

 

 

Lars.Callerud@malmo.hsb.se

Lars Holm

040-357827

Brf Ekonom

Förvaltning

Lars.Holm@malmo.hsb.se

Lars Schantz

040-357824

Projektchef Nyproduktion

Produktion

Lars.Schantz@malmo.hsb.se

Lars Svensson

040-357821

Brf Ekonom

Förvaltning

Lars.Svensson@malmo.hsb.se

Lena Hammarström

040-357760

Koordinator

Stab

Lena.Hammarstrom@malmo.hsb.se

Lena Nilsson

040-357819

Utbildningsansvarig

Medlem

Lena.Nilsson@malmo.hsb.se

Lennart Eckerholm

040-357834

Kundvärd

Fastigheter

Lennart.Eckerholm@malmo.hsb.se

Lillemor Jönsson

040-357774

Lokalvårdare

Förvaltning

Lillemor.Jonsson@malmo.hsb.se

Linda Egin

040-357757

Förvaltare

Förvaltning

Linda.Egin@malmo.hsb.se

Linda Jaunzeme

040-357801

Ekonom

Stab

Linda.Jaunzeme@malmo.hsb.se

Linda Jönsson

040-357732

Mötesvärd Torso Meeting

Marknad & Information

Linda.Jonsson@malmo.hsb.se

Linnea Magnusson

 

Receptionist

Marknad & Information

Linnea.Magnusson@malmo.hsb.se


Lydia Opoku

 

Lokalvårdare

Förvaltning

Lydia.Opoku@malmo.hsb.se

Magnus Jepsson

 

Trädgårdsarbete

Förvaltning

Magnus.Jepsson@malmo.hsb.se

Magnus Knutsson

040-357866

AO Chef nyproduktion

Produktion

Magnus.Knutsson@malmo.hsb.se

Malin Sandvig

040-357708

Personalchef

Stab

Malin.Sandvig@malmo.hsb.se

Manyana Banda

040-357738

Lokalvårdare

Förvaltning

Manyana.Banda@malmo.hsb.se

Marcus Johansson

040-357811

Förvaltare Sundsfastigheter

Fastigheter

Marcus.Johansson@malmo.hsb.se

Margaretha Eriksson

040-357734

Lokalvårdare

Förvaltning

Margaretha.Eriksson@malmo.hsb.se

Maria Bolin

 

 

 

Maria.Bolin@malmo.hsb.se

Maria Springman Kjell

 

 

 

Maria.SpringmanKjell@malmo.hsb.se

Maria Strandh

040-357737

Webb och marknadskommunikatör

Marknad & Information

Maria.Strandh@malmo.hsb.se

Markus Lehtonen

 

Kundvärd

Fastigheter

Markus.Lehtonen@malmo.hsb.se

Martin Kristoffersson

040-357895

Överlåtelser

Medlem

Martin.Kristoffersson@malmo.hsb.se

Martina Juhlin

040-174500

Receptionist

Stab

Martina.Juhlin@malmo.hsb.se

Mats Ohlsson

040-357722

Kommunikatör/redaktör

Marknad & Information

Mats.Ohlsson@malmo.hsb.se

---

Mattias Wedeberg

040-357745

IT-Ansvarig

Stab

Mattias.Wedeberg@malmo.hsb.se

Max Petersson

040-357832

Kundvärd

Fastigheter

Max.Petersson@malmo.hsb.se

Michael Carlsson

040-357822

VD

Stab

Michael.Carlsson@malmo.hsb.se

Michael Örnberg

040-174500

Receptionist

Fastigheter

Michael.Ornberg@malmo.hsb.se

Mikael Janström

040-357726

Ekonomiassistent

Stab

Mikael.Janstrom@malmo.hsb.se

Mikael Magnin

 

Lokalvårdare

Marknad & Information

Mikael.Magnin@malmo.hsb.se

Monica Berggren

 

Lokalvårdare

Förvaltning

Monica.Berggren@malmo.hsb.se

Monica Jarner

040-357714

AO chef Förvaltning

Förvaltning

Monica.Jarner@malmo.hsb.se

Natalie Svensson

 

Mötesvärd Torso Meeting

Marknad & Information

Natalie.Svensson@malmo.hsb.se

Niklas Dahl

040-357750

Receptionist

Fastigheter

Niklas.Dahl@malmo.hsb.se

Niklas Svensson

0

 

Stab

niklas.svensson@malmo.hsb.se

Oliver Curovic

040-357813

Kundtjänstsamordnare

Medlem

Oliver.Curovic@malmo.hsb.se

Olof Jönsson

040-357754

Ekonom

Stab

Olof.Jonsson@malmo.hsb.se

Patrik Pålsson

040-357791

 

 

Patrik.Palsson@malmo.hsb.se

Paul Blixt

040-357723

Samordnare BoService

Förvaltning

Paul.Blixt@malmo.hsb.se

Per Lundgren

040-357814

Fastighetsskötare

Förvaltning

Per.Lundgren@malmo.hsb.se

Peter Frank

040-357835

Kundvärd

Fastigheter

Peter.Frank@malmo.hsb.se

Peter Jönsson

040-357804

Fastighetsskötare

Förvaltning

Peter.Jonsson@malmo.hsb.se

Peter Persson

040-357806

Fastighetsskötare

Förvaltning

Peter.Persson@malmo.hsb.se

Peter Sandell

040-357828

Sälj- och avtalsansvarig

Förvaltning

Peter.Sandell@malmo.hsb.se

Peter Siljing

040-357701

Kundvärd

Fastigheter

Peter.Siljing@malmo.hsb.se

Peter Särnegårdh

040-357741

Lokalvårdare

Förvaltning

Peter.Sarnegardh@malmo.hsb.se

Påsk Haren

 

 

 

Pask.Haren@malmo.hsb.se

Rebecca Ensgård

 

Mötesvärd Torso Meeting

Marknad & Information

Rebecca.Ensgard@malmo.hsb.se

Rebecka Toremalm

 

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Rebecka.Toremalm@malmo.hsb.se

Revisor Koncern

 

 

 

 

Robert Andersson

040-357837

Underhållsplaner

Förvaltning

Robert.Andersson@malmo.hsb.se

Robin Nilsson

 

Torso Meeting

Marknad & Information

Robin.Nilsson@malmo.hsb.se

Roland Wiren

040-357849

Kundvärd

Fastigheter

Roland.Wiren@malmo.hsb.se

Rolf Malmgren

040-357877

Förvaltare

Förvaltning

Rolf.Malmgren@malmo.hsb.se

Sabit Peci

040-357796

Fastighetsskötare

Förvaltning

Sabit.Peci@malmo.hsb.se

Sandra Eriksson

040-357893

Lokalvårdare

Förvaltning

Sandra.Eriksson@malmo.hsb.se

Sandra Leth

040-357888

Marknadsassistent

Marknad & Information

Sandra.Leth@malmo.hsb.se

Sanja Buzuk

040-357887

Brf Ekonom

Förvaltning

Sanja.Buzuk@malmo.hsb.se

Sara Lai

 

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Sara.Lai@malmo.hsb.se

Shilan Artoushi

0

Administrativa arbetsuppgifter

Stab

Shilan.Artoushi@malmo.hsb.se

Sonja Nilsson

040-357787

Lokalvårdare

Förvaltning

Sonja.Nilsson@malmo.hsb.se

Stefan Sandahl

040-357749

Förvaltare

Förvaltning

Stefan.Sandahl@malmo.hsb.se

Stellan Håkansson

040-357815

Jurist

Medlem

Stellan.Hakansson@malmo.hsb.se

Susanne Larsson

040-357775

 

 

Susanne.Larsson@malmo.hsb.se

Susanne Lundin

040-357781

Lokalvårdare

Förvaltning

Susanne.Lundin@malmo.hsb.se

Tobias Lindblad

 

Lokalvårdare

Marknad & Information

Tobias.Lindblad@malmo.hsb.se

Tom Wilkinson

040-357884

Uthyrare Sundsfstigheter

Fastigheter

Tom.Wilkinson@malmo.hsb.se

Tommy Lind

040-357836

Samordnare BoService

Förvaltning

Tommy.Lind@malmo.hsb.se

Toni Szczepanski

040-357725

Lokalvårdare

Förvaltning

Toni.Szczepanski@malmo.hsb.se

Torbjörn Lindström

040-357731

Projektledare

Fastigheter

Torbjorn.Lindstrom@malmo.hsb.se

Watcharee WH. Hall

040-357707

Lokalvårdare

Förvaltning

Watcharee.Hall@malmo.hsb.se

Vikarie 04

 

 

 

Vikarie.04@malmo.hsb.se

Vikarie 09

 

 

 

Vikarie.09@malmo.hsb.se

Vlado Trajkoviski

040-357724

Fastighetsskötare

Förvaltning

Vlado.Trajkoviski@malmo.hsb.se

Zhanna Möller

040-357889

 

 

Zhanna.Moller@malmo.hsb.se





Tipsa en vän

FORUM

Vad fungerar bra/dåligt i din förening?

Om du har några synpunkter om din brf, om din bostadsorganisation (HSB, Riksbyggen, SBC) eller frågor om att bo i bostadsrätt, dela gärna med dig av dessa genom att klicka här!
Senaste inlägg
(rss-reader för Google Chrome)




  " LÄNKAR TILL WEBBSIDOR OM HSB & BRF "  
Huvudsida
HSB:s normalstadgar - enbart för att skydda HSB och styrelse?   Vad innebär det att inte bevilja styrelsen ansvarsfrihet?
Sveriges bästa brf-stadgar   Vad får styrelsen besluta om?
NY FÖRENINGSLAG!   Arbetsordning för styrelse
Länkar till lagar och föreskrifter   Budord för styrelsen
Utträde ur HSB   Vilken kompetens behövs i en styrelse?
Anmälan till hyresnämnden   Valberedning
Andrahandsuthyrning   Hur skriver man en motion?
Överlåtelse av bostadsrätt   Exempel på motioner till ett årsmöte
Försäljning av bostadsrätt   Motioner HSB 2009
Vad gäller avseende vattenledningsskada?   HSB Malmös årsstämma 2009
Utdrag ur lägenhetsregister   Klander HSB årsstämma 2008
Vem ansvarar för vad?   Information till medlemmarna
Vad gäller avseende p-plats?   Offert badrumsrenovering
Vem får närvara på stämman?   Certifiering av bostadsrätt
Stämma, närvarostatistik   Länkar till bostadsrättsföreningar
Årsredovisningen   SDS om bostadsrätter
Arvode brf-styrelse - Per lgh   DN Bostad - Håll koll på styrelsen
Arvode HSB Malmö   DN Bostad - Samarbete är nödvändigt
Vicevärdens uppgifter   SVD - Talibanstyre & maktlösa medlemmar
BoRevision - en fara för din förening   SDS-Föreningar tar ut pengar från HSB
Värme och ventilation   HSB Malmö skandalen
Styrelsen varnar !!!   Frågor till HSB/Riksbyggen
Exempel på hur medlemmar behandlas   Hur HSB i Sverige svarar på frågor
Exempel på protokoll från årsmöte   HSB Riksförbund
Justering av ovanstående protokoll   Vilka är de ansvariga?
Vår Bostad   Vad är HSB bra för?
Dagordning - lagbrott   Föreningar som censurerar bort kritik
Byte av stamrör   Hur en årsstämma kan gå till
 

Om boendet i en brf

Riksbyggen
Se länkar ovan


© 2010 - Uppdaterad 2013-01-11